Fõoldal

Állás (hagyományos) (32)

vadháló

10.

vadháló

További keresések>>

TOP keresések

1.

autómentés

2.

kútfúrás

3.

betanított

4.

biztonsági ajtó

5.

baltagép

6.

munka

7.

szent istván körút

8.

költöztetés

9.

hevederzár

10.

ajtónyitás

Manapság a legtöbb informatikus, ahogy a budapesti rendszergazdák is különböző szkripteket készítenek munkájuk hatékonyságának növelése érdekében.

Hirdetések

Előre sorolás

Beküldés moderálásra, szabálysértő hirdetés bejelentése

Idős,gondozásra szoruló vagy magányos személy ellátását,ápolását,kezelését vállalom.
Egészségügyi végzettségű,nyugdíjas vagyok.
Szükség esetén gyógytornát,mágneses kezelést,izületi fájdalmak kezelését is vállalom, Debrecenben.
T: 06 30 907 47 86

Kategória:Egészség - Életmód

Feladó: Nagyné

Város: Debrecen

Megye: Budapest

Telefon: 06 30 907 47 86

 Üzenet küldése a hirdetőnek >>

Ápolás, gondozás

Hirdetés azonosító: 7885790

Feladva: 2018.05.27- 16:00

Lejár: 2018-06-03

Szervizeltesse kényelmesen otthonról laptopját!
Akár 24 órán belüli elszállítással az ország egész területén.

Laptopfutár a legjobb megoldás!- http://laptopszervizcenter.mozello.hu

Nincs kedve sok kilométert utazni a legközelebbi szervizig, otthagyni a gépet, majd újra visszamenni érte?
Lehet egyszerűbben és kényelmesebben is javíttatni a laptopot.
Igényelje laptop futárunkat (ország egész területén), küldje el nekünk, mi megjavítva visszaküldjük!
Nálunk csak a sikeresen elvégzett, előre leegyeztetett javításért kell fizetni.

Kapcsolattartás:

☎ Vonalas telefonszámunk:
+36-1-709-10-86

☎ Mobil telefonszámunk:
+36-20-265-75-30

Laptop javítási szolgáltatások:
► Laptop tisztítás
► Laptop telepítés
► win7, win8, win10, linux
► Vírusirtás, rendszer karbantartás
► Lassú laptop hibafeltárása
► Laptop bővítés, korszerűsítés.
► HDD, SSD csere, bővítés
► Videókártya hiba javítás
► Kijelző csere
► Alaplapi javítás
► Tápaljzat csere
► Műanyag elemek cseréje
► Adatmentés

Miért nálunk szervizelje laptopját?

► Mert nálunk díjmentes a bevizsgálás.
► Nem kell elutaznia a legközelebbi szervizig.
► Az ország összes településén elérhető a laptop javítási szolgáltatásunk.
► Az esetek döntő többségében rövid határidővel tudjuk szervizelni laptopját.
► Mert nálunk nem csak a hardveres hibákat lehet javíttatni, hanem szoftveres javításokat is végzünk.
► Minden javítási státuszról, árakról előzetesen értesítjük, ezért nincsenek váratlan meglepetések.
► Amennyiben mégsem javíttatná meg laptopját, felvásároljuk Öntől.

Kategória:Számítástechnika

Feladó: Laptop szerviz

Megye: Belföld

Telefon: +36202657530

Honlap: http://laptopszervizcenter.hu/

Laptop javítás. Háztól- házig laptop szerviz. Laptopszervizcenter.

Hirdetés azonosító: 7885627

Feladva: 2018.05.27- 12:06

Lejár: 2018-06-24

Ha egy cseppnyi egészséget is bele lehetne varázsolni, a felnőttek is könnyebb szívvel adnának édességet a kicsiknek : a Gano Schololade ganodermás forró csoki éppen ezért minden korosztályt levesz a lábáról.

Szívből ajánlom, kóstold meg Te is, és bátran add az unokádnak!
Tel.: 06702219892 vagy 34/784-997

Feladó: Ráczné Erzsébet

Város: Tatabánya - Budapest

Telefon: 06702219892

Honlap: http://kavesjovedelem.blogspot.hu/p/blog -page_21.html

Édesség: A gyerekek kedvence.

Hirdetés azonosító: 7885576

Feladva: 2018.05.27- 11:08

Lejár: 2018-06-10

P-tech vadháló minőségi Magyar szabadalmi termék! Főleg azok figyelmébe ajánljuk , akiknek már volt kellemetlen tapasztalata az olcsó gyenge minőségű dróthálókkal! A P-tech Vadhálónál a félkemény huzalozás és valóban! Az egyedi P-tech csúszás mentes stabil kötés garancia a minőségre!Oszlopokat elég rakni 5 -6 méterenként!! Pl: Vaddisznós területre ajánljuk a W.B típust földbe ásott függőleges 12 cm osztással, alul 80 cm sűrű, 5 cm vízszintes száll osztással, 2,5/2,2 félkemény huzal, nem lágy huzal! Egyéb drótfonatok már 220,- ft-tól, műanyagos drótfonat ,szögesdrót , ! Weboldalunkon megtekinthető a teszt videó! Többféle típus van,célnak megfelelően!Szállítás az ország egész területére! Tel.0670 770 3460 www.vadhalo.eu

Kategória:Háztartás - Kert

Feladó: P-tech

Város: Nyíegyháza

Telefon: 06707703460

Honlap: http://www.vadhalo.eu

drótfonat, vadháló, drótháló, kerítésdrót, oszlop

Hirdetés azonosító: 7885475

Feladva: 2018.05.26- 17:52

Lejár: 2019-05-26

Frissítsd fel magad egy csésze cukormentes ganodermás (gyógygombás) kávéval!
Szívből ajánlom, kóstold meg Te is.

Honlap: http://kavesjovedelem.blogspot.hu/p/blog -page.html

Nehéz koncentrálni?

Hirdetés azonosító: 7885429

Feladva: 2018.05.26- 14:27

Lejár: 2018-06-09

Miskolcon, közműves építési telek tulajdonostól eladó.
Alattunk sarokház, felettünk is szép családi ház. Ebben az utcában csak ez a telek szabad, Borostyán u.14.
Az új, kényelmes házát a felső szomszéd telekhatárára építheti.
Előny: jó szomszédok, aszfaltozott járda és közút, 11-es buszmegálló 3 percre, gáz, víz, csatorna a telken, villanyoszlop a kapu előtt, a telek körbe van kerítve. Déli fekvésű 986 nm-es kellemes, meleg, szélvédett terület.
A képen látható diófát kivágatom gyökerestül, ha a házát oda képzelte.
A belváros autóval vagy busszal pár perc alatt elérhető.
Ne gondolkodjon sokat, hívjon most: 06-20-560 7834 vagy 06-48-318 223 telefonon! Megbeszéljük a részleteket. E-mai-re válaszolok. Üdvözlettel: Mohos Gáborné

Kategória:Ingatlan - Ház - Lakás

Feladó: Mohos Gáborné

Város: Miskolc

Cím: Borostyán u.14.

Megye: Borsod-Abaúj-Zemplén

Telefon: 06-20-560 7834

Miskolci közműves építési TELEK

Hirdetés azonosító: 7885425

Feladva: 2018.05.26- 14:25

Lejár: 2018-06-02

A fogszabályozás az Ön számára egy kiváló lehetőséget jelent fogai egészségének hosszú távú megőrzésére és szabályosabbá, szebbé és természetesebbé tételére.Jöjjön el rendelőnkbe és ismerkedjen meg a modern fogszabályozás kíméletes módszereivel, melyekkel látványos eredményeket tudunk közösen elérni. https://fogszabalyozascentrum.hu/

Feladó: Fogszabályozás

Város: Budapest

Cím: 1023 Budapest, Frankel Leó út 29.

Telefon: +36 30 853 1903

Honlap: https://fogszabalyozascentrum.hu/

Hirdetés azonosító: 7885275

Feladva: 2018.05.25- 22:14

Lejár: 2018-06-22

Eladom, vagy elkcserélem Budapest XV. kerületében, csendes kertvárosban levő 20 nm-es, 3 m belmagasságú, komfortos, gázkonvektoros, klímás, hőszigetelt, parkettás, redőnyös, kábeltévés, vezetékes telefonos, kaputelefonos, felújított, alacsony rezsijű garzon házrészemet jó közlekedésnél különálló kis kerttel, padlással, fedett előtérrel, tárolóval. Az egész külön lezárható. Telefon: 1/41-00-265, 30/465-00-75. Ingatlanosok kíméljenek!

Feladó: Szigetiné

Telefon: 1/41-00-265, 30/465-00-75

Hirdetés azonosító: 7885165

Feladva: 2018.05.25- 20:18

Friss nyugdíjas heti több napra is, takarítást, és v. gyermekfelügyeletet vállal, szünidőre esetleg más időpontokban is!

Kategória:Állás (hagyományos)

Feladó: Szüle Erzsébet /Zsóka/

Város: Eger környéke

Cím: 3399, Andornaktálya Rákóczi út 295.

Telefon: 20-490-7430

Hirdetés azonosító: 7885151

Feladva: 2018.05.25- 18:45

Kedves Álláskeresők!

Orvosírnok munkakör betöltésére keresünk adminisztrátorokat a Merényi Gusztáv Kórház Traumatológiai Osztályára.
Folyamatos munkarend, versenyképes fizetéssel.

Elvárás:
- érettségi bizonyítvány
- 10 ujjas gépírástudás

Előny:
- gépírói szakképesítés
- adminisztrátori munkakörben szerzett tapasztalat

Ha felkeltettük érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat küldd az orvosirnokallas@gmail.com e-mail címre.

Feladó: Orvosírnok

Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 17-19.

Hirdetés azonosító: 7885115

Feladva: 2018.05.25- 16:25

Lejár: 2019-05-25

  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9    Következő >   Vége >>

Főoldal  | Hirdetés feladás | 723

További hirdetések a központi rendszerből  |  Összes hirdetés az oldalról

 Adatvédelmi nyilatkozat  |  Lájkoljon és nyerjen

Ez az oldal a MultiApro.com csoport aloldala © 2018 www.multiapro.com Powered by MultiApro.com

Saját apróhirdető rendszer, saját honlap ingyen, egyszerűen, percek alatt. Adj el bármit, szerezz új vevőket